Balık Burcu erkeği yıldızname yorumuna göre su grubunun içindedirler. En büyük özellikleri merhametli olmaları olan erkek Balık Burçları, orta boyludurlar, esmer veya sarı saçlı olabilirler. Kürek kemiklerinin içinde bir siyah ben olması olasıdır, bununla beraber el ve ayaklarında da birtakım izler görülebilir. Yıldızname’ye nazaran adam Balık Burçları sıcak ortamlara tahammül edemezler. Yaz aylarında yiyeceklerini ekşi aromalardan seçmeleri onların faydasınadır. Bu sindirimlerini düzenleyecek ve onları ferahlatacaktır. Bahar aylarında da dengesiz havalar, bir artan bir azalan sıcağa karşı çok dikkatli olmalılardır. Yıldızname, adam Balık Burçlarının safra ve kabızlık hastalıklarının başlarına gelme ihtimalini yüksek görür. Önlem almak hastalıktan sonrasında uğraşmaktan çok daha kolay olacaktır. Uygun bir rejim veya tertipli hekim denetimü erkek Balık Burçları için eğer olmazsa olmazdır.

Yıldızname, adam Balık Burçlarının en büyük ideallerinin rahat etmek olduğunu ve boşboğazlı olduklarını da yazmaktadır. Bu iki ayrıksı özelliği tek bünyede toplayabilirler. Sırlarını paylaşmak için en olmadık, en kaypak insanlara güvenirler. . Adam Balık Burçları güleç ve yardımseverdirler, fakat herkese iyilik etmekten kaçınmalıdırlar çünkü karşılığında fenalık görmeleri mümkündır. Adam Balık Burçları orta hallidir ve genellikle ellerinin yatkın olduğu çeşitli zanaat alanlarında uzmanlaşırlar. 30-35 yaşlarında para durumu olarak kötü duruma düşseler de, bu durumu çabucak atlatırlar ve ömürlerinin geri kalanında çokça maddi sıkıntı yaşamazlar. Ailesinin ölümüyle erkek Balık Burçlarına küçük bir miktarda miras kalabilir. Kendileri 20-30-35 yaşlarında ölüm tehlikesi içeren vakalar yaşarlar. Bu tehlikeleri atlatırlarsa ömürleri averaj 85 yıl süre gelir. Yıldızname’ye nazaran adam Balık Burçları aile içinde çok sevilirler. Annesi ve babası tarafından çok sevilir, hatta babası annesinden daha çok sever. Büyüklerinin yanında hatırı sayılır insanlardır. Erkek Balık Burçları tek evlilikle yaşamazlar. Bir den çok kez çeşitli insanlarla yuva kurmayı deneyeceklerdir. Yıldıznameye göre, adam Balık Burçları, averaj olarak 3 yada 5 kere nikah masasına otururlar.

Yıldızname’ye göre bu burç erkekleri mavi gözlü ve sarı saçlı eşler tercih eder ve onlarla iyi geçinir. Deniz mavisi ve yeşil erkek Balık Burçlarının uğurlu renkleridir. İki eşiyle boşanma kanalıyla ayrılır, diğerlerini de vefatları yüzünden kaybeder. çoğu zaman kız evlatları olur fakat onlardan çok zahmet çekerler. Adam evlat bu burç erkekleri için ferahlık demektir. Erkek Balık Burçlarının en büyük arzuları dünyayı gezmek, en büyük idealleri de rahat etmektir. Salı günlerinde doğu tarafına yapacakları deniz yolculukları onlar için hayırlıdır. Çok sık seyahate çıkarlar ve bu seyahatlar onlara biroldukça pozitif yönde vaka getirir. Yıdızname, adam Balık Burçlarının keten, yün veya pamuktan yapım edilen beyaz yada mavi elbiseleri tercih etmeleri icap ettiğini söyler. Uğurlu sayıları 4tür ve uğurlu çiçekleri beyaz gül ve zambaktır. Bu burcun erkekleri zambak ve limon kokularını tercih etmelidir. Rahatına çok düşkün olan adam Balık Burçlarına yatıştırıcı hafifçe müzikler de uğurlu gelir. Yüzük tercihleri gümüş ve yakut taşlı olanlardan yana olmalıdır.

Yıldızname, erkek Balık Burçlarının devlet adamlarının yanında mertebelerinin iyi olacağını söyler. Bürokrasinin çeşitli katmanlarında yer edinen tanıdıkları aracılığıyla kazanç elde edebilirler. Bu şekilde olursa isteklerine ulaşır ve bu tarz şeylerin sonu hayırlı olur. Bu burç grubunda yer edinen adamların düşmanlarının çoğu da üzt yönetimlerdendir. Erkek Balık Burçları dengeyi korumak ve minimum zararla çıkmaya bakmak durumundadırlar. Esmer yüzlü bir insan ona kötülük etmek için çok çaba gösterecektir. Su doğaından olan erkek ve kadınlarla arkadaş olmalı, ateş tabiatlı olan burçlardansa mümkün olduğunca kaçmalıdır. Astroloji uyumu adam Balık Burçlarının önemli önceliklerinden olmalıdır. Arkadaş burçları Boğadır, İkizler ise onların baş düşmanıdır. Mart ayının ikinci haftası erkek Balık Burçlarının para işlerinde şanslı olduğu dönemdir. Bu zamanda atıl kalmamalı ve atılımlar yapmalılardır. Uğurlu günleri Perşembe olan Balık Burçlarının uğursuz günü ise pazartesi günüdür.

Konu ile Alakalı Arama Sorguları:

  • balık burcu yıldızname 2017
  • balık burc erkek yildiznamesi
  • balik burcu erkegi yildizname
  • balık burcu yıldıznamesi erkek
  • Balık erkegı yıldızname