Hanım Balık Burçları su grubunda yer alırlar ve Balık Burcu kadını yıldızname yorumu incelendiğinde görülür ki onların bu grupla olan ilişkisini de tarifler. Uzun veya orta boylarda olan Balık Burçları genellikle esmer tenli, kaşları muntazam ve gözünde bir iz bulunan kadınlardır. Yüzlerinin herhangi bir yerinde bir ben vardır. Hastalıklar konusunda da oldukça hassastırlar. Özellikle safra kesesi hanım Balık Burçlarının başına bayağı iş açar. Sinir bozukluklarından da muzdariptirler. Mart kapıdan baktırır, kazma kürek yaktırır. Özellikle bahar aylarında soğuk havalara karşı dikkatlerini korumalı, tedbirlerini her zaman almalılardır. Hayatlarındaki en büyük idealleri rahat içinde olmak olan kadın Balık Burçlarının, Yıldızname’nin öngörüsüne bakılırsa 30 yaşından sonra kısmetleri artar. Uğurlu ayları Mart ayıdır fakat bu ayda karşılarına çıkacak olan kısmetlerine karşı tedbiri elden bırakmamaları gerekir. Talibinin tekliflerine karşı dikkatli olmalı, ölçüp biçtikten sonra yanıt vermelidir. Hanım Balık Burçları erkeklere karşı her süre extra dikkat sahibi olmalıdırlar. Çünkü onu sevenlerin yanı sıra, onu kıskanan hatta ona karşı düşmanlık besleyen erkekler de vardır. Düşmanları çoğu zaman akrabaları olan erkeklerdendir. Bunun yanı sıra, İkizler burçlarına dahil olan insanoğlu onun en büyük düşmanlarıdır. Onlara karşı her vakit tetikte olmaları gerekmektedir. Boğa Burcu insanoğluı ise onlar için biçilmiş dostlardır, onlarla daima iyi geçinmeleri ve dostluklarına güvenmeleri kendi yararlarınadır.

Yıldızname, hanım Balık Burçlarının, aşk için en şanslı aylarının Haziran ve Ocak bulunduğunu yazar. Yıldızname’ye göre bu burçtaki hanımlar kardeşlerinin çok faydasını görür. Kardeşleri her süre hanım Balık Burçlarıyla bildirişimlerini daim tutmaya çalışırlar., her fırsatta onlarla muhabbet etmek için çabalar. Aynı süre kadın Balık Burçlarını, babalarının gaslınde hep ayrı bir değerdedirler. Kızına yardım edebilmek için elinden geleni arkasına koymaz. Hanım Balık Burçlarının Yıldızname’si onların çok sayıda çocuğunun olacağını ve adam çocuklarının kız çocuklarına göre daha bağlı ve daha hayırlı olacağını öngörür. Yıldızname’ye bakılırsa anne ve babaları hanım Balık Burçlarını çok sever. Akrabalarının bir kısmından saygı ve hürmet görür. Yıldızname, kadın Balık Burçlarının her gittikleri yerde sevgi görmüş olduğunü yazar. Sempatik yapıları sayesinde hepimiz tarafınca kolayca sevilirler. Kadın Balık Burçları çok sevgi gördükleri için geniş bir çevreye haiz olurlar. Yıldızname’ye nazaran dara düştükleri anda bir tanıdıkları onlara yardım eder ve tüm işlerini onun için düzene sokar.

Yıldızname, hanım Balık Burçlarının 5-6-12-20-24-37-40 yaşlarında ölüm tehlikesiyle yüzyüze geleceklerini yazar. Eğer bunlar başarıyla savuşturulursa kendilerini 80 senelik bir ömür beklemektedir. Kendini sıkıntıdan, dertten tasadan ve fenalüklerden korumak için ne olursa olsun çabalamalıdır. Hanım Balık Burçları pek hesaplı değillerdir. Genellikler kazanımlarını kaybetme ihtimali içerisindedirler. Kısa bir süreliğine fakirlik yaşar fakat hemen sonra işleri yolunu bulur. Eski mal ve saygınlıkını kısa süre içinde toparlar. Uğurlu günleri Perşembe olan kadın Balık Burçlarının uğurlu ayları ise Marttır. Önemli bir işleri olduğunda bu zamanlara getirmeleri kendileri için en hayırlısı olacaktır. Cumartesi ve Pazar günleri ile Çarşamba geceleri onlar için hayırsız zamanlardır. Bu günlerde sağlıklarına dikkat etmeli, hastalanmamaya özen göstermelidirler. Temizliklerine önem vermeli ve hamama sık sık gitmeye dikkat etmelidirler. Yılda bir defa kan aldırmak onlar için faydalı olur. Hanım Balık Burçlarının Yıldıznamesi kış aylarında ve Salı günü doğuya doğru yapacakları kara yolculuklaının onların işlerini açtığını ve genişlettiğini yazar.

Yaz mevsiminin bunaltıcı sıcağı kadın Balık Burçlarının yolculuk yapması için uygun değildir. Zira onlar sıkıntı çekmeyi hiç istemezler. Yıldızname onlar için en uygun renklerin yeşil , mavi ve açık renkli bulunduğunu söyler. Bu renkler onları açar, güzel ve şirin görünmelerini sağlar. Yüzük seçiminlerini yeşil zümrüt taşlı olanlardan yana kullanmalıdırlar. Kadın Balık Burçlarının en kötü huyları ise boşboğaz olmalarıdır. En büyük arzuları dünyayı dolaşmaktır ve bunun rahat olmasını da gönülden isterler. Zambak ve limon kokuları onlar için rahatlatıcıdır ve bir sayı seçmeleri gerektiğinde uğurlu rakamları olan 4’ü seçmelilerdir.

Konu ile Alakalı Arama Sorguları:

 • balık burcu kadını yıldıznamesi
 • balık burcu yıldızname
 • balik burcu kadini yildiznamesi 2017
 • aslan kadini yildiznamesi asik oldugu adam
 • yildizname balik burcu
 • yıldizname 2017 balık yorum
 • yildizname burclar balik kadini
 • ebced balık kadını
 • balık kadını yıldıznamesi
 • balık burcunun yıldıznamesi
 • balik burcu yildiznamesi
 • aslan burcu kadini ritüel yıldıznamesi 201
 • balık burcu yıldız namesi
 • balık burcu ve yıldıznamesi
 • Balik burcu ritueli
 • balik burcu kadinin yildizname
 • Balik burcu kadini yıldızname
 • aslan kadini yildiznamesi mutlu olur mu
 • aslan burcu yıldızname 2017
 • yildiznamesi balik jadin