Başak Burcu erkeği yıldızname yorumuna nazaran toprak grubuna girerler. Toprak sınıfının belirgin özelliği olan şehvet, erkek Başak Burçlarının vazgeçemediği bir özellikleridir. Yaptıkları her işi büyük bir keyif alarak ve sevgi göstererek yaparlar. Çocukların yanında çocuklaşırken, büyüklerle çok olgun bir insan benzer biçimde mevzuşabilir. Fazlasıyla alçak gönüllü davranırlar. Tek adım atarına çalışmaktan hoşlanmazlar, grup çalışmaları erkek Başak Burçları için idealdir. Adam Başak Burçları, Yıldızname’de beyaz tende, uzun boylu ve büyük ayaklı olarak anlatılırlar. Başak Burçlarının dizlerinde ağrı, vücutlarından kaşıntı olmasının düzgüsel bulunduğunu yazar. Hem de kalp ağrısı, baş ağrısı, nezle ve safra kesesi ağrıları çekmeleri normaldir.

Adam Başak Burçları kardeşleri arasında en güzel ve en yakışıklı olanıdır. Girdikleri ortamlarda bakışları üzerlerinde toplamaktan imtina etmezler. Bu nedenle kardeşlerinin onu kıskanması ve kin beslemesi ihtimali vardır. Fakat bu düşmanlık onlar için aslabir süre zararlı olmaz. En sonunda kardeş hukuku bunu gerektirir. Ebeveynleri ise adam Başak Burçlarından her zaman memnun olmuşlardır. Yıldızname’ye nazaran erkek Başak Burçlarının çocukları çoğu zaman kız olur ve adam evlatlarından genel anlamda hayır görmezler. Erkek Başak Burçlarının bol miktarda talibi olur ve birden fazla evlilik yapma ihtimalleri yüksektir. İlk eşleri genellikle kendilerinden önce vefat eder. Yaptığı evliliklerin birinde eşi onun bütün mal varlığını yer ve onu felaketin kıyısına getirir.

Akrabaları adam Başak Burçlarını genellikle kıskanırlar ve ona karşı düşmanlık duyarlar. Bununla beraber, çalışanlar da kendisine düşmalık duyabilirler. Yıldızname, adam Başak Burçlarının dostlarını toprak grubundan seçmesini söyler. Özellikle Akrep burcundan olanlar, adam Başak Burçları için en uygun dostturlar. Ek olarak, hava grubu olan burçlar onların en büyük düşmanlarıdır, mutlaka Yay burcu olan insanlarla arkadaş olmaktan çekinmelidirler. Yıldızname, erkek Başak Burçlarının en belirgin özelliklerinden birinin temizlik yapmak bulunduğunu söyler. En büyük idealleri toplumda beğenilmek, bunun için de en büyük arzularının işlerinde başarılı olmak olduğu yazar Yıldızname’de. Fakat bunları yaparken en büyük hatası çekingen olmasıdır. Bu tavırları erkek Başak Burçlarının önünde bir kettir. Hatta bazen o denli çekingen davranırlar ki, tüm çalışmaları boşa gider.

Yıldızname, erkek Başak Burçları için ısrarla seyahat tavsiye eder. Seyahat onların hayatlarına içkin olmalıdır. Deniz yolculukları, erkek Başak Burçları için iyi bir gelecektir. Bir gemide güzl bir kamara bir çok şeye değer. Özellikle yolcukları esnasında yeşil, beyaz yada lacivert elbiseler tercih etmeleri onların çok yararına olacaktır. Bir rakam seçmeleri gerektiğinde 5’i seçmeleri onlara uğurlu gelir. Erkek Başak Burçları maddi açıdan bazen çok fakir kalabilirler bazen ise çok zengin olurlar. Hanımlara karşı dikkatli olduğu ve işlerinde planlı ilerlediği sürece fakirlikten korkmalarına gerek yoktur. Yaptığı işleri genelde fazla zahmetli bulur. Fakat azmini kaybetmemesi, işlerine şevkle devam etmesi gerekir. Hile ve haramdan mutlaka uzak durmalıdır, hile ve harama en küçük yönelişinde bile işleri yolundan çıkabilir.

Konu ile Alakalı Arama Sorguları:

  • basak erkegi yildiznamesi
  • başak burcu yıldızname erkek
  • basak burcu erkeginin yildiznamesi
  • basak erkegi yildiznamesi mutlu olur mu
  • basak erkeginin yıldız namesi
  • basak erkegi yildzname
  • basak burcu erkegi yildizname
  • basak erkegi yildizname
  • basak burcu yildiznamesi
  • yildzname