Başak Burcu hanımı yıldızname yorumu Başak Burçlarının toprak grubuna dahil olduğunu yazar. Hanım Başak Burçlarının güler yüzlülük karakteristik yapısıdır ve eğlenmek onların içinde vardır. Hanım Başak Burçları cömerttir fakat yapmış oldukları iyilikler onlara hiç geri dönmez. Bu yönden hiç şanslı değillerdir. Yıldızname, Başak burcu hanımlarının sarıya yakın yada esmer tende olduklarını yazar, çoğunlukla kısa boylu, yuvarlak yüzlü ve güzel kadınlardır. Yüzlerinde onların akılda kalmasını elde eden bir ben bulunur.

Yıldızname’ye nazaran hanım Başak Burçlarının doğasında bulun eğlence isteği ve cana yakınlık onların fenalık tecrübe etmesine neden olur. Başak Burçları saflıklarıyla bilinirler ve insanlara kolayca kanarlar. Bunun sonucu olarak sırlarını herkesle paylaşmaktan çekinmezler. Dost bildiği kişiler ise onların sırlarına hıyanet edip, onlara karşı bu sırları kullanırlar. Hanım Başak Burçları hemcinslerinin kötülüklerine çok maruz kalır. Yıldızname, kadın Başak Burçlarına Akrep burcuyla arkadaş olmalarını öğütler. Bununla beraber, Yay burcundan kaçınmalıdırlar, çünkü en büyük düşmanları onlardır. Yay burcundan olan insanoğlu kadın Başak Burçlarının her süre fenalüğünü düşünürler. Onlardan mümkün olduğunca uzak durmalı, her süre aralarında bir mesafe bulundurmalıdır.

Hanım Başak Burçları kardeş yönünden şanslı insanlardır, kardeşleri genellikle onların sözünü dinler ve onlara karşı tereddüt göstermezler. Bir süreliğine kardeşlerinden ayrı kalmaları söz mevzusudur fakat en kısa sürede yeniden bir araya geleceklerdir. Hanım Başak Burçlarının kardeşleriyle anlaşmazlık yaşayabilir, fakat hepsinin sonucunda kendisinin haklı olduğu ortaya çıkar. Hanım Başak Burçları ortada bir haksızlık olduğunda çok sinirlenirler ve bu özellikleriyle tanınırlar. Onlar ortada bir sorun olduğunda her iki tarafında gaslınde adil yargıçlarıdır. İnsanlara güven aşılarlar. Kadın Başak Burçları Yıldızname’ye bakılırsa ebeveynlerince uçsuz bucaksız bir sevgi görürler. Anne ve babasından miras kalabilir, fakat bir işlerine yaramaz çünkü bütün parayı eğlenerek bitirirler. Bu bakımdan oldukça hesapsızdırlar. Yıldızname kitabına nazaran kadın Başak Burçları çok zengin bir yaşam sürüp yüklü oranda paraya haiz olabilirler kimi zaman de yoksulluk yakalarını bırakmaz. Bu çelişki hayatları süresince karşılarına çıkacaktır. Hanım Başak Burçları için evlilik tek seferlik bir olgu olmayabilir. Yıldızname’ye gore bunların ilki ölümle, ikincisi ise ayrılıkla sonuçlanır. Tabi ki bunlar bir tek birer ihtimaldir ve kesinliği belirsizdir. Eğer birden fazla evlilik yaparsa orta yaşlarda yaptığı evlilikte, eşi tüm malını ve midealnü tüketecektir. Aşk ve evlilik hayatları konusunda da titizlik göstermelilerdir. Fakat kadın Başak Burçları hayatlarını yine rayına oturtup servetlerini tekrar kazanacaklardır.

Yıldıznameye gore hanım Başak Burçlarının en spesifik özelliği temizliğe çok önem vermeleridir. En büyük arzuları ise işlerinde başarılı olmaktır. Kafalarında kendileri için oluşturdukları portrenin temel taşları toplumda beğenilen, sevilen ve sayılan biri olmaktır. Fakat bu isteklerinin önündeki en büyük engel çekingenliğidir. Kendilerinden daha az başarılı insanoğluın onlardan daha yüksek yere gelmelerinin tek nedeni kadın Başak Burçlarının daha azca atılgan olmasıdır. Başak Burçları kendilerini bu tavırlarından alıkoymalıdır. Yıldızname, kadın Başak Burçlarının beyaz, yeşil ve mavi renkli giysiler giymelerinin gmeşhurk hayatlarını pozitif olarak etkilediğini ortaya koyar. Eğer bir sayı seçmeleri gerekirse bu 5 olmalıdır. 1,6,14 ve 40 yaşlarında ölüm onların kapısını çalar. Bunlardan sağ salim kurtulunursa 90 yıl, hatta daha uzun yaşayabilirler. Yüzük seçimlerini zümrüt ve akik taşlı olanlardan yapmalılardır, çünkü bu yüzükler vücutlarına pozitif enerji girmesini sağlar.

Konu ile Alakalı Arama Sorguları:

  • basak yildizname 2017
  • aslan kadini yildiznamesi zevcesi
  • başak burcu hanım
  • başak burcu paranormal
  • başak kadını
  • mayıs 2017 yıldızname
  • yay kadini yıldizname