Boğa Burcu erkeği yıldızname yorumu bu burcun zevklerine olan düşkünlüğünü yazar. Boğa Burçları yemekten büyük keyif alırlar. Keyiflerine fazlasıyla düşkündürler. Fakat hiç kimseye dalkavukluk etmezler. Karşılarındaki insana tam olarak hak ettikleri kıymeti verirler. Yıldızname’ye gore, adam Boğa Burçları çocukluklarında iyi bir yaşam sürseler de, orta yaşlara geldiklerinde işler kötüye gitmeye başlar. Bu yaşlarında Boğa Burçları zahmet ve sorunlar içinde yaşar. Bu devri atlattığı süre ise işleri yeniden rayına oturur, dertlerinden uzaklaşmayı başarır. Rahat bir nefes alabilmeye başlar. Adam Boğa Burçlarının borcu çok olsa da, ellerine beklenmedik yerlerden para gelir ve bu borçları kapatırlar. Para kazanmak onlar için dert değildir ve mal mülk sahibi olmak için ideal bir burçlardır.

Erkek Boğa Burçları ilişkilerinin başlangıcında çok samimiyet göstermezler. Bunu hayatlarından kazandıkları tecrübeler yüzünden yaparlar. Yıldızname, onların iyilik yaptığı insanoğluın onlar için şer organize ettiğinü belirtir. Bir tek tanrı onları kalplerinin saflığı ve temizliği yardımıyla korur. Kötü insanlara karşı yıkılmaktan alıkoyar.

Akraba ve komşularından bazıları ona düşmanlık besleyebilir, o asla içinde kötü duygular barındırmamalıdır. Ailesi de ona karşı bazen iyi kimi zaman kötü davranabilir. Adam Boğa Burçları içlerindeki sevgi duygusunu kaybetmediği sürece hiçbir fenalık onlara yaklaşamayacaktır. Konu kadınlar olduğunda erkek Boğa Burçları için çekince vakti gelmiş anlamına gelir. Boğa Burçlarının kadınlara olan düşkünlüğü onun belirgin bir özelliğidir. Bu düşkmeşhurk onun büyük problemler yaşamasına sebep olabilir. Birden fazla kez evlenmesi kuvvetle muhtemel olan erkek Boğa Burçları, çoğunlukla ilk eşlerinden kısa süre içinde ayrılırlar. Erkek Boğa Burçları için beyaz tende kadınlar evlenmek için en idealidir. Adam Boğa Burçları eşlerine tüm sırlarını açmamalıdırlar. Eğer bu hataya düşerlerse sırları onlara sorunya sokabilir.

Adam Boğa Burçlarının Yıldıznamesinde kendi aile ilişkilerine dair net bir data bulunmaz. Bazı aile üyeleri onları çok severken bazıları da ondan nefret edercesine uzaktır. Erkek Boğa Burçları anne ve babalarını henüz çocuk yaştayken kaybeder. Evlatlarının genellikle tamamı ömrü süresince yaşar ama bir tek bir tanesinin babalarına olan bağı kuvvetli olur. Adam Boğa Burçları çocukluk yaşlarında çok fazla hastalık yaşarlar. Ömürleri boyunca bir tek bir kez ölüme yaklaşırlar fakat bunu da atlatırlar. Baş, omuz ve bel ağrıları en çok adım atarına gelen hastalıklardır, buna ek olarak kalp çarpıntısı yaşarlar. Cumartesi günleri hastalanmaları onlar için iyi bir haber değildir. Yıldızname, adam Boğa Burçlarının az seyahat ettiğini yazar. Deniz yolculuğu kara yolculuğuna göre daha hayırlıdır, bundan dolayı tercihlerini bu yönde kullanırlar.

Konu ile Alakalı Arama Sorguları:

  • boğa burcu yildiznamesi 2017
  • 5mayis yildizname
  • boğa burcu erkeği yıldıznamesi
  • boga burcu erkegi
  • boğa burcu yıldıznamesi
  • bogaburcuerkegitam yıldıznamesi