Burçlar nasıl Af diler, gönül alır hiç merak ettiniz mi? Cevabınız; “Evet”se işte cevabı:
Akrep Burcu

Özür dilemenin bir formalite olduğuna inanırlar. Bundan dolayı, bir telefon açmak ya da karşınıza alıp konuşmak yerine kart veya email yöntemiyle özür dileyen insanların çoğu bu burçtandır.
Aslan Burcu

Bir Aslan, hatasını telâfi etmek için elinden ne geliyorsa yapar. Size çiçekler alır, evinizin karşısındaki duvara dev gibi harflerle “BENİ AFFET'” yazar,ayaklarınıza kapanıp yalvarır. Nihayetinde affettiğiniz süre, kıs kıs gülmeyi de ihmal etmez tabi; ne de olsa ona karşı geçirmek ne mümkün.
Balık Burcu

rahat rahat özür dilemezler; çünkü onlara bakılırsa herkesin olaylara bakış açışı değişikdır. Bir Balık ve özür dilemek ha! Şansınızı zorlamayın.
Başak Burcu

Başak, hata yaptığı süre özür dilemekten çekinmez; fakat bunu ne zaman yapacağını kendi kafasından planlar. Herkesi kendileri gibi sandıkları için böyledirler. Onlara bakılırsa iş işten geçmiş olsa bile neticeta özür dilemiş midir, dilemiştir.
Boğa Burcu

Bir hata yapmış olduklarında insanlarla yüz yüze gelmeye çok çekinirler. Hem, aslına bakarsanız olan olmuştur.. Bundan dolayı, Boğa’ların özür dilemedikleri için kaybettikleri çok dostları vardır.

İkizler Burcu

İkizler, her ne yapmış olurlarsa olsunlar, konuyu iyice derinlemesine bir araştırırsanız ne olursa olsun haklı çıkacaklardır. Haklı olduklarını düşünmüyorsanız, demek ki (onlara bakılırsa) konunun yeterince derinine inmemişsiniz; o da sizin sorununuz.
Koç Burcu

Bir kere tüm Koç’lar “dünya şekeri” olduklarına inanırlar. Özür dilemelerini gerektirecek bir şey yaptıklarını yahut söylediklerini hiç düşünmezler. O yüzden, dizlerinin üstüne çökmek yerine, sıradançe “Özür dilerim.” derler. Bundan ne azcaı, ne fazlası…
Kova Burcu

Dünya tatlısı insanlardır.. Hata yaptıklarını bilir ve saniyesinde durumu kurtarmak için bir şeyler düşünürler.. Genelde de başarırlar.
Oğlak Burcu

Onlardan sıradan bir “Özür dilerim”le kurtulamazsınız.. Uzun bir açıklama beklerler.. 7 sayfalık bir müdafa yazıp da nihayetinde onu doyum edebilmişseniz ne mutlu.
Terazi Burcu

Hata yapmış oldukları süre bunu itiraf etmeye çekinmezler. O denli içtendirler ki, esasen “Özür dilerim.” demelerine fırsat kalmadan; siz, affettiğinizi söylemiş olmuş olursunuz.
Yay Burcu

Yay’ların kitabında pişmanlık, özür şeklinde şeyler yazmaz. “Hatasız kul olmaz.” şarkısı, onların hayat felsefesidir. Başkaları onlara yanlış bir şey yaptığı zaman da aynı tavrı korurlar, çifte standart yapmazlar doğrusu.
Yengeç Burcu

Bir Yengeç’in özür dilemesini bekliyorsanız, buna pişman olursunuz. Her konuyu kesinlikle kendi taraflarına çevirmeyi bu kadar iyi beceren başka bir burç daha yoktur. Sonucunda bir bakmışsınız, yalvar yakar olan sizsiniz…

Konu ile Alakalı Arama Sorguları:

  • gönül alma yolları
  • gönül alma yöntemleri
  • başak burcundan af dileme
  • en iyi gonul kazanma affedilme yollari
  • ensestyenı hıkayeler
  • gönül alma yöntemlerir
  • oglak gonul almasi