Burçların Aldatma Sebepleri
Akrep Burcu Aldatma Sebepleri

denetimü ya ona bırakmalısınız yahut elinizden bir sâniye bile bırakmamalısınız. Denetimü yitirme duygusunu yaşaması, ayrılmak ve sizi acılar içinde bırakmak için kafi.
Aslan Burcu Aldatma Sebepleri

Gururunu zedelemeniz, hatalarından bahsetmeniz, eleştirmeniz, desteklememeniz, alkışlamamanız, takdir etmemeniz çekip gitmesine sebep olur ve bir daha da rahat rahat geri dönmez.
Balık Burcu Aldatma Sebepleri

Aldatmak için bir sebebe gereksinimi yoktur, çünkü sebepleri her an değişebilir. Ayrılmak için de!.. Duygusal dünyasını azıcık sarsacak herhangi bir somut olay, yeterlidir. Gerçek sebep, kendi çıkarına daha uygun bir konum yakalamış olmasıdır!.
Başak Burcu Aldatma Sebepleri

Dikkatli, özenli, akıllı ve sevecen olmamanız yeterli. Entelektüel birikiminiz ve kültürel yeterliliğiniz de yoksa çok çabuk kaybedersiniz. Geri dönmez. Sadece kalbinizi de kırmaz.
Boğa Burcu Aldatma Sebepleri

Zor ayrılır. Seksüel isteksizliğiniz, finansâl güvensizlikleriniz, maddî kararlarınızın sık sık yanlış çıkması, birikim sağlamamanız, çok harcamanız , güvenliğe dönük düşünememeniz ve davranamamanız. Doğru ve dürüst olmayan tutumlarınız, ayrılmak istemesi için yeterli, gerekli ve ön şart..

İkizler Burcu Aldatma Sebepleri

Korumacı, sahiplenici ve kıskanç olmanız kafi. Bir dakikada unutur.
Koç Burcu Aldatma Sebepleri

Her söylediğini yapmanız, size haiz bulunduğunu avucunda olduğunuzu düşündürmeniz, başkalarıyla ilgilendiğinizi fark ettirmeniz, kıskançlığınız, sahipleniciliğiniz, bıkması için yeterli.
Kova Burcu Aldatma Sebepleri

İstemediğinizi belli etmeniz, söylemeniz yada hissettirmeniz kafi. Bunlar yoksa kısıtlamanız, hesap sormanız, müdahale etmeniz, arkadaşlıklarına karışmanız ağır sözlerle terk edilmenize rahatlıkla sebep olur.
Oğlak Burcu Aldatma Sebepleri

En zor ayrılan burçtur eğer sizi yeterince benimsemişse! Ailesi hakkında olumsuz konuşmalarınız, maddi güvenliğini zora sokmanız, işinde desteklememeniz, finansal mevzularda savruk ve düşüncesiz davranmanız yeterli. Elbet hepsi bir arada olmak koşuluyla!
Terazi Burcu Aldatma Sebepleri

çağdaş, popüler, bakımlı, saygı duyulan, olmamanız yeterli. Nezaketini bozmamak için mevzuşmadan terk edecektir.
Yay Burcu Aldatma Sebepleri

Gezmekten hoşlanmamanız, başka kültürlere ilgi duymamanız ve akıllı biri olmadığınızı fark ettirmeniz yeterli. Buna ego katliamını da eklerseniz her zamanki hızıyla Yay uzaklaşacaktır.
Yengeç Burcu Aldatma Sebepleri

Kaçarsanız kovalar, kovalarsanız kaçar. Kovalamanız, düş kırıklığına uğratmanız, incitmeniz, düşündüğü şeklinde biri bulunmadığınızı belli etmeniz, eleştirel, şefkatsiz, hırçın tavırlarınız, onun kızgınlıklarını körükler ve anında soğumuş hisseder.

Konu ile Alakalı Arama Sorguları:

  • burçlar ve aldatma