Bilinmezlik | Paranormal | Astroloji | Parapsikoloji | Rüya Tabiri

Astroloji Rüya Tabiri – Doğaüstü – Metafizik ile Korku Dolu Film ve Videolar

Paranormal Hikayeler

Ektoplazma Medyumları

Ektoplazma Medyumların vücutlarının deliklerinden dışarı taşan ve bazı yerlerde teleplasmik isminde olan Hayaletlerin yada ruhsal varlıkların maddeleşmelerinde kullandıkları yarı saydam son aşama hafif ve volatil bir maddedir.
Ektoplazmik maddeleşmede şekil tam olarak meydana gelir ve netleşir sürekliliği fazla sürmez on beş saniye ile on dakika arasındadır. Maddeleşme tam olursa herhangi bir kimse bir yakını veya dostunu tanıyabilir bu görüntünün bir insandan farkı yoktur eti kemiği olan kalbi çarpan sizinle konuşabilen onu tutabileceğiniz hareket edebilen bir canlı varlıktır. Muhtelif şekilde giyinmiş olabilir.
Bu varlık medyumdan çıkan bir saydam madde olan ektoplazmadan meydana gelir müstakil hareket edebilir fakat her vakit medyuma bir ince bağla ilişkidedir. Bu dünyaya gelen çocukları annelere bağlayan göbek bağlarına benzer. Bu Ektoplazma iz bırakabilir ve kalıbı çıkarılabilinir. Bu meydana gelen şeylerin muhafazası da mümkündür. Bir saç parçası elbiseden bir parça vs… Ancak bunlar Varlık yok olduğu zaman eriyip kaybolmaktadırlar.
Varlık içinden var olduğu medyumdan cins , boy saç rengi parmak izleri gibi şeylerde ayrılır. Oturum sona erince varlık medyumun içine girer ve onun içinde eriyor gibi olur. Eğer oturum esnasında varlığın üzerine bir işaret konursa örneğin bir eline işaret yapılırsa bu işaret celse sonucunda medyumda da görülecektir ancak aynı yerde olmayacaktır.
Varlık netleştikçe içinden çıktığı medyumun saydamlaştığını görürüz hatta celseden evvelde medyum tartılırsa varlığın maddeleşmesi sonucunda medyum varlığın ağırlığı kadar kilo kaybeder doğrusu medyumla maddeleşen varlığın kilosu toplamı medyumun celseden evvelki ağırlığına eşittir, buda medyumla maddeleşen varlık arasında çok yakın bir beraberlik bulunduğunu göstermektedir.
Yukarıdaki detaylar Maddeleşen Varlığın hakiki bir canlıdan farkı olmadığını gösteriyor…

Daha evvelde de izah ettiğimiz şeklinde ölen bir yaratığın öte alemdeyken bizim yaşamış olduğumuz dünyadan farklı boyutta ve frekanstaki bir mekâna gittiği için ve maddesel bedenini bu dünyada bıraktığı onun yerine enerjiden meydana gelen bir mahluk haline geldiğinden bizlerin onu görmesi imkânsızlaşır. Buna karşı yine bize görünebilmek için bu evrene ilişik olan bir kalıba girmesi gerekmektedir eğer dünyaya gelişi belli bir süre sürecek ve burada yaşayacaksa o takdirde bir kadının rahminden doğar ( enkarne olur) ancak bu kısa süreli geçici bir geliş ise o zaman onun gelmesine vesile olan medyumu bir kanal olarak kullanır ve onun vücudundan kendisini göstermek için lüzumlu beden maddelerinden mamul ince ve seyyal haldeki Ektoplazmayı kullanarak maddeleşir.

Ektoplazmanın 1 santimetre kare sinin ağırlığı # ( 0,101 gr.) civarındadır.Kokusu olmayan hafif sarımtırak la beyaz arası bir rengi olan içinde çok oranda Ak yuvarlar bulunan yağlı bir maddedir. % 50 sisudur.Ektoplazma salgılandığında kötü bir koku duyulur bu vücuttan çıktığı deliğin kokusudur.

Bu arada meydana getirilen laboratuvar denemelerinde Dr. Von Schrenck Notzing bu Ektpolazmadan meydana gelen varlığı içinde barit solüsyonu bulunan bir kaba üfletilmiş ve eriyiğin bulanıklaştığını görmüştür buda nefeste karbondioksit bulunduğunu öyleyse görünen ruhta ciğer olduğunu göstermektedir , ayrıca kalp atışları da ve sesleri de tespit edilmiştir. Bir canlı yaratıktan farkı bulunmayan bu maddeleşen varlıkların hakikat olduklarından nasıl şüphe edile bilinir…

Halen medyumlarla meydana getirilen celselerde dünyanın çeşitli memleketlerinde Bilhassa ABD ve İngiltere deki seanslarda bu ruhsal varlıklar dünyadaki yaşadıkları zamanki şekilleriyle arkadaş ve akrabalarına görünmekte onlarla mevzulaşmakta resimleri çekilmekte ve kendilerini muhtelif laboratuvar araştırmalarına tabi tutulmalarına izin vermektedirler…

Konu ile Alakalı Arama Sorguları:

  • 3 medyumun hikayesi

3 Yorumlar

  1. cafer okçu

    teşekkürler devamını bekliyoruz yazının

  2. iipotez

    bilgiler için çok mersiii

  3. nimet akagündüz

    ektoplazma medyumlarının daha öncesinden bir filmini seyretmiştim daha fazla bu konuda bilgi sunarsanız sevinirim

Alıntı Yap

2017 Bilinmezlik | Paranormal meraklıları ve metafizik düşkünleri için açılmış sitemizde bir çok paranormal vakkaları www.bilinmezlik.com adresinden mobil ve cep telefonundan izleyebilirsiniz. Bilinmezlik İnsanoğlunun Doğumundan Ölümüne Süre Gelen Bir Kavramdır.Tarihçiler ve Bilim Adamları Bilinmezlik Kuramı Üzerinden Hayatlarını Feda Etmişler Süre Gelen Yaşantılarında Bazı Bilinmez Kapıları Açmışlar Bazıların Açamamışlardır, Ama Varoluşun Alternatifi Bilinmezlik Kapısının Sonuna Gelememişlerdir. Paranormal Olaylar Rüyalar ve Astroloji Bilinmezlik Kuramının Başlıcalarındandır. Bizim Amacımız Web Sayfamızda Bunları Bir Nebze Olsun Tanıtabilmektir. Milyonda Bir İhtimalde Olsa Kafamızın İçindeki Soru İşaretlerini Kaldırabilmeyi Amaç Ediniyoruz. Neler Var Sitemizde:Rüya Tabirler - Astroloji Yıldız Etkileşimleri - Paranormal Olaylar Bununla Alakalı Şehir Efsaneleri ve Parapsikoloji Deneyleri - Dualar Cin Musallatları ve Yerli Yabancı Yaşanmış Filmler - Belgeseller Diziler Kısacası Bilinmezlikle Alakalı Tüm Tapeleri Web Sayfamızda Korkusuzca Yayınlayacağız.Şeytani Varlıkların Tartışma Yaratan Videoları-Burçlar ve Özellikleri. www.bilinmezlik.com

Ankara Fal