Ikizler Burcu kadını yıldızname yorumuna nazaran bu burç hava grubuna karşılık eder. Erkeği şeklinde hanım İkiiler burçları da güler yüzlü ve tatlı dillidirler.  Kin tutmak ve insanlarla küslük yaşamak onların meşrebinde yoktur. Böyle olduğu durumlarda bile küskmeşhurkleri uzun sürmez onu düzeltmenin bir yolunu illaki bulurlar. Yıldızname, İkizler yıldızı altında dünyaya gelenlerin yüzlerinin büyük ve yuvarlak, kaşlarının güzel, boy ve boyunlarının uzun olduğunu yazar.  Hanım İkizler Burçları mevzuşmaya düşükndürler. Aslına bakarsan bu durum İkizler Burçlarının genel özelliğidiri. Kadın İkizler Burçları da erkek İkizler Burçları şeklinde ünlü ve şöhretli olmanın izini sürer. Bu onlara ekstra bir doygunluk yaşatır. Üretmek isterler. Yazınsal bir üretim onların hayalidir. Hanım İkizler Burçlarının daimi hayali yazar olmak ve yazarlık yapmaktır ve bigün ün kazanmış bir yazar olacaklarına içten inanırlar.

Yıldızname, hanım İkizler Burçlarının genellikle insanlarla samimi olmayı pek sevmediğini gösterir. Evlenmek için akrabalarının içinden birini seçmeleri olasıdır. Ebeveynleri hanım İkizler Burçları için çok uğraşırlar. Çocukları onların kıymetlileridir. Onların iyiliği için yapmayacakları şey çok azdır. Kadın İkizler Burçları eşleriyle beraber çok çocuk sahibi olabilir ve bu çocuklar genelde adamdır. Anne babalarından görmüş oldukleri şeklinde çocuklarından da çok hayır görürler. Kalabalık yerlerde yaşamamayı tercih etmek onların hayrına olacaktır. İkizler Burçları daha sadece ve sakin bir ortamda rahatlık bulurlar.

Yıldızname, kadın İkizler Burçlarının en yakın arkadaşlarının Aslan burç grubundan olduğunu açıklar. Bunun yanı sıra, Balık burcundan olanlar da onun en büyük düşmanlarıdır. Aslan burcuyla arkadaş olmak için gösterdiği çabayı Balık burcundan uzak durmak için de göstermelidir. Onun için verilen para veya mal peşine düşülecek şeyler değildir. çoğu zaman iyilik yaptığı kişilerden karşılığında fenalık görür. Kötü, korku dolu işler hanım İkizler burcunun hiç hoşuna gitmez ve çoğu zaman bu şekilde işlerden uzak durmaya çalışır. Kadın İkizler Burçları tuzlu yiyecekleri ve sebze yiyeceklerini çok sever, oldukca tüketir. Ayrıca yemeklerinde ekşi olan gıdaları da tercih eder. Tatlı onlar için karşı konulamaz bir yiyecektir.

Yıldızname, hanım İkizler Burçlarının safra iltihabı hastalığına yakalanacağını söyler. Ek olarak diz ve kalp ağrısını çoğunlukla yaşarlar. Kadın İkizler Burçlarının baş dönmesi yaşaması ihtimali de yüksektir. Ve soğuk idraknlığına yakalanmamak için çabalamaları gerekmektedir. İkizler Burçlarının yatarken güneşin battığı yöne doğru yatmaları onlara huzur ve rahatlık getirir. Kadın İkizler Burçlarının uğurlu sayıı 5tir ve bir sayı seçmeleri gerektiğinde 5i tercih etmelilerdir. Zümrüt yüzük onlara uğur getirir. Hem de sarı, gri ve mavi giysiler onlara şans getirecektir. Sinerjisini ortaya geçirmek ve iç enerjisini yükseltmek için bu renkleri tercih etmelidir. . Evlerinde yetiştirecekleri mimoza ve çiğdem eve bereket getirir. Toprakla uğraşmak negatif enerjileri de sönümlendirecektir. Bunun yanı sıra ailelerinin daha huzurlu ve mutlu olmasını sağlar. Hareketli müzikler  tercih sebebidir. Buluşmalarda veya herhangi bir iş esnasında stres seviyesini düşürmek için bu şekilde yollara başvurabilirler. İç huzuru yakalamak ve düşüncelerin ağırlığından kurtulmak önemli motivasyonlardır. Kadın İkizler Burçları emanete hıyanet etmezler. Eğer bir kişiyi arkadaşları olarak benimsemişlerse, hakikaten onların arkadaşlarıdır. İkili oynamazlar ve karşılarındakine tuzak kurmazlar. O kişilerin arkasından asla iş çevirmezler. Sürekli dostlarının iyiliğini düşünür, onlar için çabalarlar. Zorlu bir hamilelik geçirmeleri olasıdır. Erken doğum, düşük şeklinde ihtimaller can sıkan sıhhat sorunlarıdır. Hanım İkizler Burçları çoğu zaman adam çocuk sahibi olurlar.

Konu ile Alakalı Arama Sorguları:

 • ikizler burcu yildizname 2017
 • ikizler burcu yıldıznamesi kadın
 • ikizler burcu yil
 • ikizler burcu bayan yildiz mnamesi
 • ikizler kadını yıldıznamesi
 • ikizler kadini yildizname yorumu
 • ikizler gelecek yildizname
 • ikizler buru yildiznamesi 2017
 • ikizler burcunun yıldİznamesi
 • ikizler burcu yildizname
 • ikizler yıldizname