Fert rüyasında abadan yapılmış bir elbise giydiğini görürse, yoksul bir duruma düşecek, kederli, üzüntülü bir döneme geçiş yapmış olacaktır. Rüyada abadan yapılmış kıyafet giydiğini gören bir birey, maddi özgürlüğünü kaybedecek, parasal açıdan sorunya düşecek anlamına gelir.

Rüyada renkli şekilde aba giyilmesi, hayırlı bir habere, kısmet ve mutluluk günlere oluşturulan bir kapı anlama gelir. Rüyada gördüğünüz renkli aba, uzun zamandır istediğiniz bir şeyin, pürüzsüz bir halde gerçekleşeceğini ve hayırlara vesile olacağını bildirir.

Rüyada aba görmek, beklentilerinizin, emeklerinizin ve isteklerinizin gerçekleşeceğini bildirir. Rüyasında aba gören kişi, güvenebileceği insana ve rahat bir hayata kavuşur; mental problemlerından ve endişelerinden kurtulur, rahata erer. Rüyada aba görmek; ferahlığa, maddi sorunlardan sıyrılmaya ve mutluluğa işarettir.

Bir rivayete nazaran de rüyada aba görmek, kısa sürede yolculukla yapılacağı ile yorumlanır. Rüyasında aba gören kimse, kendisi için önemli olan birinin ya da çevresinde önemsenen birinin yardımı ile sorunlarını çözüme kavuşturacak demektir.

Aba rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.