Rüyada Abdülkadir Geylani hazretlerini görmek maddi ve manevi yönden kuvvetlenmeye, sıkıntı ve dertlerden kurtulmaya, makam ve mevkinizin yükselmesine, maneviyatın mükemmelleşmesine, bolluk ve bolluğa işaret eder.

Rüyada Abdülkadir Geylani’den yardım dilemek işlerinizin hayırlı gitmesi için allah’ın yolunda gitmek amacıyla kendinize yönlendiriciler aramış olduğunıza delalet eder.
Abdülkadir Geylani kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız ihtiyaç duyulan en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz öteki nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için kesinlikle sitemizin arama kısmınü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir tüm olarak görüp ona bakılırsa değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her süre size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine organize ettiğinüz mevzular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşa ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz ihtiyaç duyulan husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak hakkaten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar senelerce biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Abdülkadir Geylani görmüş olabilirsiniz ama ne olursa olsun öteki neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir tüm olarak anlamlandırmaya çalışınız.

Konu ile Alakalı Arama Sorguları:

  • rüyada abdulkadir geylani hazretlerini görmek
  • ruyada abdulkadir geylani hz gormek
  • ruyada Abdulkadir Geylani hzlerini gormek