Rüyada abiye giymek bir davete gitmek anlamı taşır. Abiye giyen kişi şık bir mekana, toplantıya, büyük bir buluşmaya gidecek demektir. Nikah, düğün şeklinde bir organizasyona katılabilir. Rüyasında abiye gören bireyin çok yakın bir akrabası, kardeşi evlenebilir. Beklenmedik bir organizasyon ile karşılaşılabilir. Rüyada giyilen abiyenin nasıl olduğu rüya hakkında bir çok anlam ifade eder. Eğer birey rüyada şık, yeni, canlı renkli, parlak bir abiye giyiyor ise çok sevecen ve hareketli biri olduğuna, önüne çok güzel fırsatlar ve kısmetler çıkacağına işarettir. Eğer birey rüyasında eski ve koyu renkli abiye giymişse tam tersi olarak içe kapanık, mutsuz biri olduğuna ve bir sıkıntı ile karşılaşabileceğine delalet eder. Depresyona girmenin habercisi olabilir. Eğer kişi rüyasında uzun bir abiye giydiğini görmüşse uzun bir ömrü olacağına, uzun sürecek bir ilişki yaşayabileceğine, zengin olacağına işaret eder. Eğer kişi rüyada kısa abiye giydiğini görmüş ise yakın zamanda bir haber alacağı, yakın zamanda bir kısmet ile karşılaşacağı anlamına gelir. Rüyada abiye giymenin ruhsal tabiri ise abiye giyen bireyin mala, paraya, şöhrete zaafı bulunmaktadır. Ünlü olmak, herkes tarafınca sevilmek, saygı duyulmak isteyen kişilerdir. Rüyasında abiye giyen kişiler genelde cazibeli ve dikkat çekici olarak malum bayanlardır. Bu kişilerin içlerinde hayatı doyasıya yaşama isteği bulunmaktadır. Yaşamın tüm nimetlerinden yararlanmak ve hepimiz tarafınca tanınmak onların en çok istedikleri şeydir.
Rüyada abiye görmek

Rüyada abiye görmek bir çok anlam ifade etmektedir. Abiyenin şekli, rengi, rüyanın anlamı mevzusunda oldukca farklılıklar gösterir. Rüyada parlak, çekici, gösterişli bir abiye görmek maneviyatını kaybetmiş bir insana işarettir. Dünya nimetlerine kendini kaptıran, paraya fazla önem veren ve dostluklarını zedelemiş birine işarettir. Rüyada yeşil abiye görmek o abiyeyi giyecek olan dindar, iffetli, ahlaklı fakat gösterişli ve çok şık bir hanıma işarettir. Rüyada kırmızı abiye görmek çekici, şık, etkisinde bırakan ancak erkekleri hileye düşürmeye çalışan fesat ve egoist bir kadına işarettir. Rüyada mavi abiye görmek bireyin ailesi ile mutlu, rahat ve sağlıklı bir yaşam yaşayacağına ve uzun ömürlü olacağına işarettir. Rüyada sarı abiye görmek çok güzel, etkisi altına alan, zarif sadece hasta, sağlık problemlerı olan bir kadına işarettir. Rüyada siyah abiye görmek asilliği simgeler. Rüyada siyah abiye gören kişi bayan ise çok iyi bir bölgelere gelecek ve adını her insana duyuracaktır. Eğer rüyada siyah abiye gören birey erkek ise çok zarif ve asil bir kadınla evlenecek anlama gelir. Rüyada mor abiye giyen birey sorunlar günler yaşıyor veya yaşayacak anlama gelir. Bu kişi zorlukların üstesinden gelemeyebilir. Mor rengi intihar eden kadınların en çok kullandıkları renk olmaktadır.
Rüyada abiye dikmek

Rüyada abiye dikmek, abiyeyi diken kişiye ve renklerine gore manalar alır. Eğer rüyasında abiye diken kişi bir kadın ise; uzun abiye dikiyorsa uzun bir ömrü olacağına, kısa bir abiye dikiyor ise kısa sürede sevindirici bir haber alacağına ve mutlu olacağına işarettir. Eğer abiyeyi diken birey bir erkekse; erkek kısa abiye dikiyorsa kısa süre içersinde cazibeli bir bayanla tanışacak anlamına gelir. Bu bayan erkeği maneviyattan uzaklaştıracak, ona hileler edecek ve aldatacaktır. Eğer erkek uzun abiye dikiyorsa başına gelecek olan bu vakalar uzun bir süre içinde olacak ve çok uzun sürecektir. Abiyeyi diken birey sarı bir abiye dikiyorsa sağlık sorunları ile karşılaşabileceğine, mavi abiye dikiyorsa sağlığına ve huzuruna kavuşacağına, kırmızı abiye dikiyorsa bir fenalık ile karşı karşıya kalabileceğine, siyah abiye dikiyorsa uzaklardan bir haber alacağına işarettir.

Konu ile Alakalı Arama Sorguları:

  • rüyamda kısa abiye giymek
  • rüyada sarı abiye görmek
  • ruyada mor abiye görmek
  • ruyada mor abiye
  • rüyada kırmızı abiye görmek
  • ruyada biry
  • ruyada akrabaya kırmìzì abiye giydirmek
  • ruyada abiye kaybetmek
  • rüyada abiye görmek
  • rüyada abiye giyen birini görmek