Yay Burcu hanımı/bayanı yıldızname yorumu Yay Burçlarının iyimser olduklarını fakat patavatsızlığın da onların kişiliğinin bir parçası olduğunu yazar. Çabuk parlayıp sönen Yay Burçları fazlaca cömerttirler ve arkadaşlarının zor günlerinde onların yanında olmak karakteristik özellikleridir. Merhamet duyguları çok gelişmiştir ve bundan dolayı dostlarının her sorunlarını ve dertlerini kendilerininmiş gibi sahiplenip ellerinden geleni hatta daha fazlasını meydana getirmeye çalışırlar. Yıldızname’de kadın Yat burçlarının omuzlarındaki, dizlerindeki ve ayaklarındaki ağrılardan çok çekeceği yazar. Kısmetleri her süre açık olan Yay burcu hanımlarının eğlenceye, içkiye ve mücevherata olan düşkmeşhurkleri de bilinen bir gerçektir. İyimser oluşları onların kıskanılmasına bu nedenle de çok düşman sahibi olmalarına neden olur. Ömürlerinin ortasında kadın Yay Burçları maddi olarak dara düşerler. Fakat yaşları ilerledikçe gene ellerine beklenmedik yerden para gelir ve ömürlerini hiç kimseye muhtaç olmadan idame ettirebilirler.

Yıldızname’de yazdığı üzere hanım Yay Burçları genelde erkek evlat sahibi olur. Çalışkan, sanatkar ve nazik olmaları onların kişiliklerinin bir parçası olduğu gibi patavatsızlık da onların özelliklerindendir. Kötü bir niyetleri olmasa da, düşünmeden mevzuşmaları karşılarındaki insanoğlunun kalplerini kırmalarına neden olur. Yıldızname, kadın Yay Burçlarının hayatları süresince bir kez ciddi bir ölüm riskine maruz kalacağını fakat bundan sağ salim kurtulacağını yazar. Kadın Yay Burçlarının sağlıklarına extra özen göstermeleri gerekir, yapıları kilo almaya çok müsaittir. Aynı yerde kalmak onlara göre değildir ve ya iş yahut evlilik sebebiyle başka bir yere taşınması olasıdır. Turuncu, eflatun, sarı, yeşil ve siyah onların sevdiği renklerdir. Bu renkleri üstlerinde bulundurmaları ya da eşyalarını bu renklerden seçmeleri onların kendilerini iyi hissetmesine destek sunar. Elmas taşı da onların tümünün bir parçasıdır.

Yazar, idareci yada işgören olmak hanım Yay Burçları için biçbilimselş kaftandır. Felsefeye olan ilgileri onların bu biçim işlerde de bulunmalarını sağlayabilir. Yıldızname, bu saf ve temiz kalpli hanım Yay Burçlarının geleceklerinin parlak ve bahtlarının açık bulunduğunu yazar. Cömertlikleri ve ellerinin açıklığı onların belirgin özellikleridir. Dedikodudan haz etmemeleri onların iyi ahlaklı oluşuna dalalettir. İyilik yapmak onlar için hiçbir vakit sorun teşkil etmez. Genellikle kendi kazandıkları parayı harcıyor olsalar da, kadın Yay Burçları eşlerinin paralarını yemeyi de severler. 30lu yaşlarında mal kaybı yaşayacak olsalar da, ileriki zamanlarda yeniden refaha ulaşırlar. Kadın Yay Burçlarının çocukları genellikle erkek cinsiyetli olur. Kendilerini 3,7,9,24 ve 32 yaşlarında bazı ölüm riskleri bekler fakat bu riskleri ataltıp düzlüğe çıkarlarsa 80 yaşına kadar yaşamaları çok büyük olasılıktır. Yıldızname, onların eğer yeni ay doğumunda bir erkek yüzüne bakarlarsa o ayın kendilerine yarar getireceğini yazar. Avukatlık, bankacılık, sanatkarlık ve memurluk meslekleri onları mutlu eder, Yıldızname, hanım Yay Burçlarının iş hayatlarında başarıya ulaşacaklarını öngörür. Kendisine söz edilmesi ve arkasından dedikodusunun çevrilmesine asla müsaade etmezler. Çeşit çeşit yemekler yapabilen hanım Yay Burçlarının mutfakla arası iyidir fakat iş yemeye vardığında iştahlarının kapalı oluşu onlar için bir engel olur, bu yüzdendir ki kilo problemi hiçbir vakit yaşamazlar. Onların en uğurlu günü Perşembedir, bu günde başladıkları işler onlara başarı getirir.

Konu ile Alakalı Arama Sorguları:

  • ikizler erkegi yildiznamesi mutlu olur mu